Jesteśmy po raz kolejny w gronie POLAND BEST 100 RESTAURANTS!

Cieszymy się ogromnie, że możemy podzielić się z Wami dobrą nowiną – nasza restauracja została ponownie laureatem prestiżowego konkursu POLAND BEST 100 RESTAURANTS!

To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt być uznawanym za jedną z najlepszych restauracji w Polsce. Od momentu, kiedy otworzyliśmy nasze drzwi, naszym celem było serwowanie naszym Gościom wyjątkowych doświadczeń kulinarnej sztuki, a nagroda ta jest potwierdzeniem, że nasza ciężka praca i determinacja przyniosły oczekiwane rezultaty.

Dziękujemy naszym Gościom za wsparcie i zaufanie, które nam udzielają, co jest dla nas największym wyróżnieniem. Nasza pasja i zaangażowanie pozwoliły nam stworzyć menu oparte na lokalnych i sezonowych produktach, które zawsze staramy się podawać w najlepszy sposób, aby wzbudzić w naszych gościach pozytywne emocje i zapewnić im niezapomniane wrażenia.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią elitarnego grona najlepszych restauracji w Polsce. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja, aby stale doskonalić naszą ofertę i zaskakiwać naszych gości nowymi smakami i pomysłami.