Regionalna kuchnia i lokalne trunki, czyli Folwark Księżnej Anny

Pragniemy podzielić się z Wami niezwykłą historią i kulinarnymi skarbami naszej restauracji z Podlasia. Jesteśmy dumni z naszych lokalnych korzeni i stawiamy na współpracę z regionalnymi dostawcami i producentami, aby dostarczać Wam wyjątkowe doświadczenie kulinarne. Chcielibyśmy szczególnie podkreślić naszą współpracę z winnicą Korol i wspaniałymi winami, które odnaleźć można w naszej karcie.

Regionalność jako priorytet: W naszej restauracji regionalność jest dla nas priorytetem. Wierzymy w potęgę lokalnych produktów, które nie tylko wyśmienicie smakują, ale również wspierają naszych sąsiadów i lokalne gospodarstwa. Dzięki ścisłej współpracy z dostawcami i producentami z Podlasia, możemy zapewnić świeżość i autentyczność składników, które używamy w naszych potrawach. To pozwala nam tworzyć dania o unikalnym charakterze, odzwierciedlającym bogactwo smaków regionu.

Winnica Korol – lokalne wino o światowym potencjale: Jednym z naszych najcenniejszych partnerów jest Winnica Korol, usytuowana zaledwie kilka kilometrów od naszej restauracji. To miejsce, które nie tylko wyróżnia się pięknymi krajobrazami i pasją właściciela, ale również produkuje wyjątkowe wina, które cieszą się coraz większą popularnością.

Winnica Korol specjalizuje się w uprawie winorośli i produkcji wina z odmian gron, które doskonale rosną w naszym podlaskim klimacie Hibernal, Solaris, Cabernet, Regent. Ich wina są wyjątkowe, charakteryzujące się subtelnym smakiem, delikatnymi nutami owocowymi i unikalnymi aromatami. Odwiedzamy winnicę regularnie, uczestniczymy w degustacjach i zapoznajemy się z winnymi nowościami.

Kiedy zamawiasz wino z winnicy Korol w naszej restauracji, nie tylko cieszysz się wyjątkowym smakiem, ale również wspierasz lokalne przedsiębiorstwo, które inwestuje w naszą społeczność i rozwój regionu. Regionalność to filozofia naszej restauracji. Dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami i producentami, takimi jak winnica Korol, jesteśmy w stanie zapewnić naszym gościom unikalne doświadczenie kulinarne, odzwierciedlające smaki i bogactwo Podlasia.

Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia naszej restauracji i odkrycia smaków Podlasia. Doświadczycie wyjątkowych potraw przygotowanych z lokalnych składników i rozkoszujcie się niezwykłym winem z winnicy Korol. Z pewnością będzie to kulinarne przeżycie, które na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Smacznego i do zobaczenia w naszej restauracji!