Zadzwoń 0502 900 606Zrób rezerwację już teraz!

O folwarku

Dodatki

Wśród malowniczych ziem doliny Bugu, w okolicach Siemiatycz, powstał Folwark Księżnej Anny, nawiązujący w swym architektonicznym kształcie do zabudowań dworskich z XVIII wieku.  Usytuowany na dawnym miejscu owczarni – folwarku Księżnej Anny Jabłonowskiej, swą nazwą, wnętrzem i polską kuchnią hołduje tradycji i pamięci czasów dawnych. Przy czym nowocześni właściciele i współcześni kucharze tę myśl dawną doskonalą, o czym przekonają Gości zarówno niezwykle urocze wnętrza, urządzone na wzór dawnych sal dworskich, z nutą nowoczesności jak i suto zastawione stoły i domowe zapachy przywołujące na myśl obfite biesiady szlacheckie lat dawnych.Komnata

Folwark Księżnej Anny, położony przy głównej drodze powiatowej, wśród zielonych łąk, to miejsce, w którym zaczerpniesz świeżego powietrza, odpoczniesz wraz z rodziną od zgiełku miasta, spróbujesz polskiego żuru i tradycyjnie przygotowanej kaczki.

Mamy dwie sale restauracyjne:  “Księżnej Anny” (ok. 25 osób) i “Siemiatycze z początków XX wieku” (ok. 60 osób) oraz Salę Bankietową, w której przygotowujemy wesela, konferencje, spotkania rodzinne i inne imprezy okolicznościowe (nawet dla 300 osób).
Dysponujemy monitorowanym, dużym, utwardzonym parkingiem i pokojami gościnnymi. Wkrótce powstanie tu też plac zabaw dla najmłodszych.
Pomyśleliśmy też o komfortowych, uwodzącyDodatkich nie tylko czystością, ale też niepowtarzalnym klimatem toaletach, gdzie nowoczesność puszcza oko tradycji, Panie mają wygodny szezlong na pogaduchy, panów wita Ojciec Chrzestny, a dzieci wygodnie się przewija.

Po przekroczeniu progu Folwarku naszym oczom ukazuje się sala, na której końcu znajduje się stylowy Bar. Wykończyliśmy go drewnem i cegłą rozbiórkową nadającą stylu i czaru.
Wzrok przykuwa starodawny kominek wyłożony pięknymi zielonymi kaflami, które nawiązują do długoletniej tradycji produkcji kafli w Siemiatyczach. Nad kominkiem powiesiliśmy zdjęcie pracowników siemiatyckiej fabrKominekyki kafli zrobione przez Jankiela Tykockiego, które nawiązuje do historii miejskich początku XX wieku. Rustykalne wnętrza, które charakteryzuje przetarte drewno, kamień, elementy metalowe, surowe kinkiety, z pieczołowitością wieszane koronkowe zasłony, grube kotary krzyżują się z ciepłem domu rodzinnego, paterami z domowymi ciastami, ręcznie dzierganymi koronkami i ciepłem świec.

Posiadamy 60 m2 powierzchni kuchennej, co sprawia, że jesteśmy w stanie bardzo sprawnie serwować dania dla naprawdę licznych grup Gości. Całość lokalu jest całkowicie bezpieczna dla najmłodszych. Planujemy wybudowanie Letniego Ogrodu na tarasie z widokiem na plac zabaDodatkiw. Budynek jest parterowy bez schodów i utrudnień dla niepełnosprawnych

Z całą pewnością polecamy się do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji. Posiadamy wysokiej klasy Rzutnik Multimedialny, ekran do projekcji, nagłośnienie z panelem umożliwiającym sterowanie natężenia dźwięku osobno na każdą salę, możliwość podłączenia profesjonalnych urządzeń i sprzętów grających, zwiększoną ilość punktów przyłącza prądu i Wifi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.